.

.

Кујна Чешми Хром Кујнски Мијалник Кран Палубата Планината се Повлече Надолу Двојна Sprayer Млазницата Torneira Де Cozinha Миксер Вода, Чешмите LK-9910

Кујна Чешми Хром Кујнски Мијалник Кран Палубата Планината се Повлече Надолу Двојна Sprayer Млазницата

DEN 3062.00
DEN 5104.32
-40 %
Достапност


Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 2 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
Кујна Чешми Хром Кујнски Мијалник Кран Палубата Планината се Повлече Надолу Двојна Sprayer Млазницата Torneira Де Cozinha Миксер Вода, Чешмите LK-9910
Опис На Производот :
Следи квалитет ISO9001 standerd за време на manufaturing
Издржливи солидна месинг изградба
Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа
Лесно да се инсталира
Со завртување spout одговара за две фамилии
Заврши со топли и ладна вода црева&додатоци
Две години' производство гаранција
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА .

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Бренд Име:
WANFAN
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
LK-9910
Површински Третман:
Полиран
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
боја:
Хром
гајтанот:
керамички кертриџ
Површински Третман:
Бранеа
Заврши:
Бела Насликани
кујна миксер тапа:
кујна вода тапа
вода тапа:
вода кујна тапа
кујна миксер:
torneira де cozinha
Кујна Чешми:
Кујна Чешми миксер
Тип:
вртливата 360 степени вода миксер допрете го
R

Производи во категоријата