.

.

10pcs 150mm Должина Супермаркет Полици Дупка Плоча Pegboard Кука Накит Приказ 3.3 мм Жица Кол. 32-милиметри Дупка Теренот Екранот Куки

10pcs 150mm Должина Супермаркет Полици Дупка Плоча Pegboard Кука Накит Приказ 3.3 мм Жица Кол. 32-милиметри

DEN 367.00
DEN 426.24
-14 %
Достапност


10pcs 150mm Должина Супермаркет Полици Дупка Плоча Pegboard Кука Накит Приказ 3.3 мм Жица Кол. 32-милиметри Дупка Теренот Екранот Куки
Спецификација на Производот Име Pegboard Кука Куки Должина(appr.) 150mm( ±3мм ) Род Дијаметар(appr.) 3.3 мм Дупка Теренот(appr.) 32-милиметри Тежина 17g/pc Пакет 10pcs Pegboard Кука
Забелешка : Кука Должина понекогаш може да имаат ±3мм дозволената грешка,ве молиме да ги белешки.
За повеќе Pegboard Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.
Pegboard Кука 25мм Дупка Теренот 3.3 мм Род Кол. 25мм Дупка Теренот 5.0 mm Род Кол. 32-милиметри Дупка Теренот 3.3 мм Род Кол.

DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Pegboard Кука 150*3.3 мм
Материјал:
Метал Хром-обложено
Тип:
Pegboard Екранот Кука
Должина:
150mm Length
Род дијаметар:
3.3 мм Род Дијаметар
дупка теренот :
32-милиметри Дупка Теренот
боја:
Сребро.
Употреба:
за супермаркет продавница екранот pegboard куките
Пакет:
10pcs колче одбор куките
R

Производи во категоријата