.

.

Бесплатен Превозот!2pc/многу Цртан филм Лепило Смола Кука Мултифункционален Складирање viscose Лепило Кука Кујна Кабелски Приклучок Кука

Бесплатен Превозот!2pc/многу Цртан филм Лепило Смола Кука Мултифункционален Складирање viscose Лепило

DEN 319.00
DEN 336.00
-5 %
Достапност

детали за производот
Големина на : 9*6*1.3 cm 11*7.5*1.5 cm

Тип:
Куки & Шини
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
51073
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Смола
R

Производи во категоријата