.

.

FC02 Бесплатен превозот на Нови Преносни Миленичиња куче торба превозникот Мрежа Дише милениче превозникот торба носат за Кученце куче мачки Пет бои изберете

FC02 Бесплатен превозот на Нови Преносни Миленичиња куче торба превозникот Мрежа Дише милениче превозникот

DEN 884.00
DEN 992.64
-11 %
Достапност


·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози. Спецификации : должина 46cm , ширина 28cm, висока 18cm, можат да го издржат за 4kg кучиња Опис : Одлична дизајн, многу популарен во САД и Европа; за теди, Poodle и други мали пет кучиња.

Големина:
46cm X 28cm X 18cm
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Dogbaby
Тип На Објект:
Мека Еднострани Превозници
Стил:
Моден
Fitable Тежина:
4kg
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Windproof
Шема:
Цврста
боја:
Зелена, Сина, Розова, Портокалова, Кафена
Големина:
46*28*18cm
Пакет:
opp
Функција:
Мода, Преносни, Удобен
Бесплатен превозот :
Yes
R

Производи во категоријата