.

.

D79 Благородна Сјајна Лист домашни Миленици, кучињата Здолниште Лето Миленичиња Свадба се Облекуваат Кученце куче Мачки Принцеза Флорални Туту Вечер Фустан за Hiromi

D79 Благородна Сјајна Лист домашни Миленици, кучињата Здолниште Лето Миленичиња Свадба се Облекуваат

DEN 228.00
DEN 316.32
-28 %
Достапност

6,Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2. 5, Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање .
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. 3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. 1,Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Сезоната:
Пролет/Лето
Шема:
Печати
Материјал:
Памук
боја:
Црвена, Виолетова
Големина:
XS, S, M, L, XL
Функција:
Симпатична, Sweety, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
туту фустан
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Пролет, Лето, Есен
R

Производи во категоријата