.

.

Був Печатени Куче Џемпери Облека за домашни Миленици Облека Кутре Секојдневен Носат Облека Зима pooch dachshunds poodle АА

Був Печатени Куче Џемпери Облека за домашни Миленици Облека Кутре Секојдневен Носат Облека Зима pooch

DEN 163.00
DEN 239.52
-32 %
Достапност


Був Дизајн куче џемпер трговија на големо облека за домашни миленици евтини миленичиња облека Кутре Секојдневен Носат Облека зима pooch dachshunds poodle АА
100% Сосема Нов Висок Квалитет!!
Стилови : Зимски Топол Џемпер Грб
Боја : Портокалова,Сина
Материјал : Сплетам Мешавина
Answer : ___________________________ NOTE : XS-M Големина е само за референца,pls проверете ги следниве посебни должина,градите и вратот. Ви благодариме!
Големина : Назад Должина Вратот и Градите XS 7.87"/20 CM 8.66"/22 CM 11.81"/30 CM S 9.84"/25 CM 11.02"/28 CM 14.17"/36 CM М 13.78"/35 CM 13.39"/34 CM 17.32"/44 CM Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со ваше и им овозможи на 2-3 CM разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме!
'

Големина:
XS, S, M
Шема:
Цврста
Стил:
Слободно време
Сезоната:
Есен/Зима
Број На Модел На:
Був Џемпер
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Материјал:
Плетени
R

Производи во категоријата