.

.

1PC YEK-8049 Електрични Крпа Носителот Бања Прибор Загреан Пешкир Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Крпа Потоплите

1PC YEK-8049 Електрични Крпа Носителот Бања Прибор Загреан Пешкир Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид

DEN 5401.00
DEN 5685.60
-5 %
Достапност


1 PC Ниска Товарни Електрични Крпа Носителот Бања Прибор Загреан Пешкир Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Крпа Потоплите
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Describtion :
1) Машински големина : 500*100*1200mm
2) Моќност : 120w
3) Напон : 110-220 V
4) Пакет Тежина : 5.3 kg
5) Пакет големина : 124*52*7 CM
6) Должина : >60см
7) Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик
8) Број на Моделот : YEK-8049
9) Тип : Крпа Полици
10) Производот број : FA094

боја:
201 Од Не 'Рѓосувачки Челик, 304 Од Не' Рѓосувачки Челик
Тип:
Крпа Полици
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Fasion
Бренд Име:
ZJMZYM
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
YEK-8049
Крпа Рек Тип:
Фиксна Бања Пешкир Бар
Должина:
>60cm
Машина со големина:
500*100*1200mm
Напон:
110-220V
Тежина На Пакет:
5.3kg
моќност:
120W
Пакет Големина:
124*52*7CM
Должина:
>60cm
Материјал:
201 од не 'Рѓосувачки Челик или 304 од не' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
YEK-8049
Тип:
Крпа Полици
Број На Производ:
FA094
R

Производи во категоријата