.

.

FORUDESIGNS Мулти-стилови Шминка Кеси За Жените Toiletry Торба Патување Козметички Кеси Топла Продажба на Чанти За Девојка

FORUDESIGNS Мулти-стилови Шминка Кеси За Жените Toiletry Торба Патување Козметички Кеси Топла Продажба

DEN 672.00
DEN 959.52
-30 %
Достапност

Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 45-60days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи. Купи повеќе од 2 парчиња, ние ќе ја испрати од e Packet на некои земји.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија.
А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)
П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!
А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)
П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?
A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската
3.5*16cm Функција : ги Сместуваат Жените Markup Алатки Пол : Жените Дизајн : Животно може да биде малку грешка во големината, ве молиме оставете 1-2 см грешка) ви Благодарам
П : Зошто на чевли е мал? Купив 8 нас обично!
A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)
П : Како да се избере производи?
A : проверете нив се однесуваат на слики)
П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.Ви благодариме, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде подобра услуга) имајте убав ден!
>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20"/24"/28" КУФЕР)
>>>TRAVL TOTE КЕСИ ( 45 X21 X29 CM)
>>>Плажа Флип Апостолки ( Мажи & Жени)
>>>Жените Водоотпорен Плажа Tote Кеси
>>>ПОВИК ЗА ОДЕЊЕ ЧЕВЛИ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ТРЧАЊЕ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ЗАМАВ ЧЕВЛИ - ЖЕНИ (ГОЛЕМИНА 35-41 )
>>>Работи Половината Кеси - Унисекс
>>>Crossbody Велосипед Кеси - Унисекс
>>>Мали Училишни Торби за Деца на 3-5 години (12 инчи)
>>> Училиште Кеси за 3-5 Одделение (16 инчи)
>>>Мала Порака Рамо Училиште Кеси
>>>Училиште Кеси со лаптоп џеб ( grade4-6 )
>>>Висок Квалитет Ранец со лаптоп џеб
>>>Висока Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Ниска Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Круг Кеси ( Ранец&Рамо Кеси)
>>>Ручек Кеси
>>>Мини Прашка Кеси за жените/деца
>>>3 D Животното Чувствува Ранец ( 17inch) За мажи жени
>>>Снег Чизми ЕВРА 35-45
>>Други вреќи можеби ќе сакате :
>>ТОПЛА ПРОДАЖБА КЕСИ
.

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
PU
Објектот Должина:
25.5
Објектот Тежина:
240g
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
12.5cm
Материјал Состав:
98%PV
Објектот Висина:
16cm
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
BT
R

Производи во категоријата