.

.

Алуминиум 33MM Вилушка Цевка Прилагодливи Handlebars Clipons Clip-За Хонда CB350 CL350 CB360 CL350 CB400 CM400 CB450 CX500 CL360

Алуминиум 33MM Вилушка Цевка Прилагодливи Handlebars Clipons Clip-За Хонда CB350 CL350 CB360 CL350 CB400

DEN 1837.00
DEN 2111.52
-13 %
Достапност

Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Fitment : CB-350 72-74 CL-350 Скремблер 350 72-73
CB360
CJ360
CJ-360 T 76-77
CL360
CB-400 A Hondamatic 78
CB-400 T I & T II Јастреб 78-79
CB-400 T
CM-400 A Hondamatic 79-81
CM-400 T 79-81 СМ-400 E 80-81 CB-450 SC 82-86 СМ-450 A/E 82-83 CX-500 78-79 CX-500 C 79 CX-500 D 79 CX-500 C Обичај 80
Пакетот Вклучува : Еден Пар Клип На Handlebar Како Слики Инсталација Настава НЕ се Вклучени
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе се Добие Објект од Иста Како и На Слики.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.(Ве молиме оставете порака за нас боја, ако не и ние ќе испрати црна).
Alipay е Prefered. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Боја : Црна/Сребрена/Злато Како Слика.

Име На Модел:
HB-11
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
CAKEN
R

Производи во категоријата