.

.

Висок квалитет на DIY коса curlers ролки со шноли Кореја магија коса навивам pin фризерски калапи стил алатки во салонот.

Висок квалитет на DIY коса curlers ролки со шноли Кореја магија коса навивам pin фризерски калапи стил

DEN 2562.00
DEN 3882.24
-34 %
Достапност


Количина:
000
Применливи коса:
Општи
Тип На Објект:
HGCLJ1702
Големина:
24cm
Материјал:
Пластични
Тип:
косата навивам ролки
Тип:
флексибилни виткање на косата прачки
Функција:
DIY/трајни
боја:
случаен боја
1set:
1pc ролери+1pc pin
1pack:
12sets
1pack Вклучени:
12pcs ролки(6sizes)+12pcs иглички
R

Производи во категоријата