.

.

Година Ноќта На Вештерките Бебе Девојки Цвеќиња Headbands Коса Додатоци За Деца Детска Еластична Сега Headwear

Година Ноќта На Вештерките Бебе Девојки Цвеќиња Headbands Коса Додатоци За Деца Детска Еластична

DEN 147.84
Достапност

Тежина : 9 G /парче 4.пакување : 1piece/opp кеси пакување ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца.
започнете
крајот
1. ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, western union, TT;
2. Ние guaranete вашиот нула ризик купување искуство тука;
2.ние ќе остави позитивни повратни информации за секој љубезно купувачот, Ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со нашите производи и услуги; 2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3. Боја : 1colors Алтернатива (како пик) 5. ние офе целосна наплата ако купувачот не receivd пакетот во 35 работни дена; 1. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена откако ќе заврши вашата нарачка, ако сакате да се одржи
повеќе нарачки, ве молиме да направите исплата заедно;
1. Ние брод на сите објекти во светот од страна на EMS/ DHL/ Хонг Конг ВОЗДУХОПЛОВНАТА/ Кина воздухопловната;
2. Ви благодариме : )
Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално! Повеќе Производи
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас !
2. Minmum Цел е 1 парче 1 многу , Брод од страна на кина пост воздухопловната, Кина воздухопловната,
Цел >200 ДОЛАРИ, брод од страна на DHL/ EMS/ Федекс;
1.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YUZEHD
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Polyethersulfone
Број На Модел На:
TWS012
is_customized:
Yes
Комбинација Headbands:
цвеќиња за коса бенд headbands
бебе headbands 2016 година:
Деца коса додатоци
R

Производи во категоријата