.

.

Рачно изработени вештачко цвеќе на жените девојка принцеза круна headband свадба булчински ткаенина флорални превез коса декорација венец garlands

Рачно изработени вештачко цвеќе на жените девојка принцеза круна headband свадба булчински ткаенина флорални

DEN 286.00
DEN 427.20
-33 %
Достапност

100% Сосема Нов Објект Име : Свадба цвет круна garlands Големина : една големина,прилагодлив со панделка,која одговара на деца и жени Бои : 7 бои, Материјали : свила цвеќиња,пена цвет Повод : мода Тежина : 70g Пакет вклучуваат : пакет со меур торба

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Кој во туш
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Пластика,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Hhats70308-7
R

Производи во категоријата