.

.

ePacket 100 компјутери/многу , круг стара chiffon цвеќиња за headband коса додатоци DIY

ePacket 100 компјутери/многу , круг стара chiffon цвеќиња за headband коса додатоци DIY

DEN 1236.00
DEN 1344.00
-8 %
Достапност

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети,Pls се чувствуваат слободни да не контактирате преку следниве начини :
E-mail,порака,Трговија менаџер.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.
Превозот начин
Delivey Пати
Кина пост
15-25 работни дена
EMS
5-9 работни дена
DHL
3-4 работни дена
2.
c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдени
Pls забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја, за да стигне до 100 компјутери?
да , тоа е на располагање , ви благодариме .
слика покаже :
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина Пост.
Враќање
1.Материјал : chiffon
2.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,
ние ќе им обезбеди најдобри serive.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severice
б : Должам фабрика и компанија , одличен работник .
Повратни информации
1.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
shabbychiffon
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
како Слика
MOQ:
100 компјутери/многу ,
Материјал:
chiffon цвеќиња
Употреба:
headbands ,headwear, коса додатоци , модни додатоци
Снабдување ablity :
100000000 парчиња месечно
Пакување:
Пп вреќи , standart картон
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
брзо
R

Производи во категоријата