.

.

ePacket 50 компјутери/многу , стара chiffon трим трендафил цвеќе , круг chiffon цвеќиња за headband коса додатоци DIY

ePacket 50 компјутери/многу , стара chiffon трим трендафил цвеќе , круг chiffon цвеќиња за headband коса

DEN 729.00
DEN 792.00
-8 %
Достапност

Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.Боја : како на сликата
4.
Враќање
1.
Добредојдовте на shabbychiffon s раскина
1.
слика покаже :
Превозот
1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.
Превозот начин
Delivey Пати
Кина пост
15-25 работни дена
EMS
5-9 работни дена
DHL
3-4 работни дена
2.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина.
Повратни информации
1.Материјал : chiffon
2.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,
ние ќе им обезбеди најдобри serive.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
shabbychiffon
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
како Слика
MOQ:
100 компјутери/многу ,
Материјал:
chiffon цвеќиња
Употреба:
headbands ,headwear, коса додатоци , модни додатоци
Снабдување ablity :
100000000 парчиња месечно
Пакување:
Пп вреќи , standart картон
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
брзо
R

Производи во категоријата