.

.

120PCS Гроздобер рачно изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет Центар Занает Материјали

120PCS Гроздобер рачно изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња

DEN 3147.00
DEN 3576.00
-12 %
Достапност


ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИ
Име : Гроздобер Рачно Изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет Центар Занает Материјали
Бренд : Masokan
Топло Совет :
1. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Сигурен квалитет и прифатлива цена. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Ви благодариме. Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
ZK487
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Материјал:
метал,rhinestones
Технологија:
позлата,рака за шиење
Обликот:
круна,цвет,овална
Употреба:
Headwear,Чанти,Чевли,Облека,Облека
1:
легура flatback копчиња за фустан занаети
2:
светла цвет копчиња за бебе коса додатоци
3:
Јасно украсни копчиња за накит додатоци
4:
bling метал кристал копчиња за занаети
5:
сјајна кристал копчиња за свадба разубавувањето
6:
новороденче бисер копчиња за цвет центар
R

Производи во категоријата