.

.

5PCS Гроздобер рачно изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет Центар Занает Материјали

5PCS Гроздобер рачно изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет

DEN 186.00
DEN 211.20
-12 %
Достапност

Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ви благодариме.
Сите фотографии се направени во вид
СРЕЌЕН ШОПИНГ
1. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. Сигурен квалитет и прифатлива цена. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија.
ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИ
Име : Гроздобер Рачно Изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет Центар Занает Материјали Разубавувањето
Бренд : Masokan
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7.

боја:
микс
Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
ZK484
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MASOKAN
Материјал:
метал,rhinestones
Технологија:
позлата,рака за шиење
Обликот:
цвет,круг,круна
Употреба:
Headwear,Чанти,Чевли,Облека,Облека
1:
легура flatback копчиња за фустан занаети
2:
светла цвет копчиња за бебе коса додатоци
3:
Јасно украсни копчиња за накит додатоци
4:
bling метал кристал копчиња за занаети
5:
сјајна кристал копчиња за свадба разубавувањето
6:
новороденче бисер копчиња за цвет центар
R

Производи во категоријата