.

.

30PCs Пластични Шиење Копчиња Scrapbooking Круг ЦрнаУдар месо тело Трендафил Цвеќе Шема 11.5 милиметри Кол. Costura Botones Ги Красат

30PCs Пластични Шиење Копчиња Scrapbooking Круг ЦрнаУдар месо тело Трендафил Цвеќе Шема 11.5 милиметри

DEN 93.00
DEN 143.52
-35 %
Достапност


боја:
2 боја мешано
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
Рачно Изработени D133W0
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Големина:
11.5mm
боја:
ЦрнаУдар
Употреба:
Шиење Облека Кошула, Палто Занает Копчето
Форма:
ретро
R

Производи во категоријата