.

.

80 групи на 9.5 MM метал snap копчето боја бојата затворач со пет канџи кутија за пакување за продажба на големо + Рака алатки

80 групи на 9.5 MM метал snap копчето боја бојата затворач со пет канџи кутија за пакување за продажба

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %
Достапност


Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Се надеваме дека може да се разбере ова. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.95 cm
Материјал : Бакар
Структура : се Состои од два дела
Облик : Тркалезна
Боја : Мешана боја
детали за производот
4 бои, Бела, розова, сина, жолта,секоја боја 20 сетови, 80 сетови за продажба, Во прилог за да испратите притисне инсталирате ноктот затворач раце клешти. Јас ќе ви даде добро решение. Ве молам дозволете ми да знам.
Објектот спецификите
Тип На Производ : Копчиња
Место на Потекло : SHAN ДОНГ Кина (Копно)
Функција : Хемиско Чистење,Перат
Внатрешен дијаметар : 0.

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
xinyi
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
бронза
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
9.5 mm
R

Производи во категоријата