.

.

ЗК Добра quality30000 смарт картичка капацитет на TCP/IP SCR100 врата заклучување на вратата контрола на пристап систем

ЗК Добра quality30000 смарт картичка капацитет на TCP/IP SCR100 врата заклучување на вратата контрола

DEN 3840.00
Достапност

Елегантен дизајн со Акрилна пластика
2. Операцијата може да се направи на КОМПЈУТЕР софтвер и да го испратите на уредот преку TCP/IP, RS232/485 комуникација. Вграден-во реле контакти заклучување, аларм, вратата сензор & exit копчето .
· 26 малку Wiegand Влез/Излез
· LED Индикатор : 3 Боја LED Индикатори(Сина ,Црвена и Зелена) со коишто се слушаат beep
· Сина : Нормален режим на чекање
· Црвена : Пристапот е одбиен
· Зелена : дозволен Пристап
· Моќ/Тековни : DC12 V/ Max. Вградени веб сервер : поддршка на пребарувачот за да се распрашате за пристап на податоци на локално или далечински . На wiegandin интерфејс се користи за да се поврзете надворешен читач за изградба на господар и роб систем.SCR 100 е контрола на пристап уреди произведени од страна на XIMItech ,кој е направен со елегантен дизајн и professionalsurface третман. S100 е погодна за куќа, мала канцеларија и фабрика итн. Стручна контрола на пристап функција : 50 временски зони, 5 групи, 10 отворена врата комбинација, поддршка мулти корисници влез
5. ЗК стручна контрола на пристап на софтвер за управување. Револуционерни производи во индустријата со TCP/IP интерфејс, избегне RS485 комуникација и ниска брзина за пренос на податоци, самостојни или мрежни распоредување
3. Wiegand текст&output им овозможи на Господар/Slaver контрола на пристап .

Бренд Име:
ximiir
Број На Модел На:
SCR100
Лична карта капацитет:
30000
Дневник Капацитет:
100000
комуникација:
TCP/IP,USB-домаќин
Напојување:
12V ,5A
is_customized:
Yes
Место на Orgin:
Кина
R

Производи во категоријата