.

.

Бесплатен превозот! 1 Салома Црвена Боја Tem Контрола Железо Топлина Keratin Пред Врзани Коса Екстензии Алатки Мини Железо Фузија Конектор

Бесплатен превозот! 1 Салома Црвена Боја Tem Контрола Железо Топлина Keratin Пред Врзани Коса Екстензии

DEN 890.40
Достапност

Бесплатен превозот! 1 Салома Црвена Боја Tem Контрола Железо Топлина Keratin Пред Врзани Коса Екстензии Алатки Мини Железо Фузија Конектор Бои : црвена, сина, виолетова, црна Грејач : PTC TEMP : 150°C~ 210°C
1 ПАРЧЕ
БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК
2 пвц штит
2 прст заштитник

боја:
ЦРНА боја ЕУ приклучокот, ЦРВЕНА боја ЕУ приклучокот, СИНА боја ЕУ приклучокот, ПУРПУРНА боја ЕУ приклучокот, ЦРВЕНА боја САД приклучок
Тип На Објект:
Конектори
Големина:
Pre-Bonded
Приклучок Тип:
НИ Стандарден Приклучок
Материјал:
Пластични застане и металик pothook
Број На Модел На:
Нов стил
Бои:
Црна, Црвена, Сина, Виолетова
Пакет:
Убава и издржливи пакет
Приклучете:
САД, ЕУ приклучок
Тежина:
350g
Температура:
150-210
Употреба:
За keratin екстензии за коса
R

Производи во категоријата