.

.

10pcs/многу РКА Конектор Злато Позлатен РКА Машки Приклучок Адаптер Високо Квалитетни Звучници Lotus Приклучок Аудио Wire Конектор 5 Парови Црвено+Сина

10pcs/многу РКА Конектор Злато Позлатен РКА Машки Приклучок Адаптер Високо Квалитетни Звучници Lotus

DEN 633.00
DEN 931.20
-32 %
Достапност


10pcs/многу Висок Квалитет Злато Позлатен РКА Конектор РКА Машки Приклучок Адаптер Аудио/Видео Кабел Конектор 5 Парови Црвено+Сини Бои Име на Модел : РКА Конектор/Adapter/Conveter Конектор Тип : РКА Машки Plug Апликација : Аудио и Видео,и др. Позлата : Злато Позлатен Боја : Црвена,Сина, Status : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs РКА Машки Конектор во ПП Торба (5pcs Црвена+5pcs Сино ) Кликни на овој линк за 100pcs/многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
LRTC5093250
Име На Модел:
рка машки конектор
РКА конектор:
рка машки приклучок
РКА приклучок:
РКА Адаптер
Примена:
Аудио И Видео
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
Приклучокот Позлата:
Злато Позлатен
РКА Wire Конектор:
Звучник Приклучок
Злато Позлатен РКА:
РКА Lotus Приклучок
R

Производи во категоријата