.

.

бренд нови Директно мини usb b женски 5p конектор Приклучок за Конверзија микро usb машки 5pin приклучок адаптер за Лаптоп телефон и др.

бренд нови Директно мини usb b женски 5p конектор Приклучок за Конверзија микро usb машки 5pin приклучок

DEN 137.00
DEN 144.00
-5 %
Достапност

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена
. ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или други превозот методи. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве :
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. ако ви требаат повеќе следење информации.
Бесплатен Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Не мора следење на број,нормално трае 15-60 дена Внимание : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" следење на број е untracked(невалиден),тоа само може да се покаже дека имавме испраќаат на пакет од кој ден,а потоа тоа немам никакви информации.

Број На Модел На:
Мини
is_customized:
Yes
Тип:
USB
Примена:
Осветлување, Други
Пол:
машки да се женски
R

Производи во категоријата