.

.

H32B - HSB - 012-1 мерка линија shuangkou 12 основни 35 500V големи тековната тешки воздух конектор приклучок завртка нозе

H32B - HSB - 012-1 мерка линија shuangkou 12 основни 35 500V големи тековната тешки воздух конектор приклучок

DEN 1573.00
DEN 1656.00
-5 %
Достапност


http : //help. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.html
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.

Бренд Име:
HAOGNCN
Број На Модел На:
H32-HBS-012-1
R

Производи во категоријата