.

.

RF MCX Тип Конектор, MCX-J-1.5 машки заварување ,Коаксијален конектор безжичен рутер Антена 5pcs/многу

RF MCX Тип Конектор, MCX-J-1.5 машки заварување ,Коаксијален конектор безжичен рутер Антена 5pcs/многу

DEN 314.40
Достапност


RF MCX Тип Конектор, MCX-J-1.5 машки заварување ,Коаксијален конектор безжичен рутер Антена 5pcs/многу
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Број На Модел На:
MCX-J
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
SMA
R

Производи во категоријата