.

.

10pcs/многу 4MM Банана Приклучок Приклучок Конектор Banane Аудио Џек Plug Мислења Терминал Блокови За Моќ Тест позлатени

10pcs/многу 4MM Банана Приклучок Приклучок Конектор Banane Аудио Џек Plug Мислења Терминал Блокови За

DEN 558.00
DEN 744.00
-25 %
Достапност


4 MM Банана Приклучок Конектор Џек Plug Мислења Терминал Блокови За Моќ Тест позлатени
Пакет содржи : 10pcs

Бренд Име:
ZhaoNuoTe
Број На Модел На:
банана приклучок конектор
R

Производи во категоријата