.

.

100pcs/многу LED Конектор Силикон клип за Одредување на Не-водоотпорен 3528 5630 5730 3014 SMD 5050 RGB RGBW LED Лента Заградата Менгеме

100pcs/многу LED Конектор Силикон клип за Одредување на Не-водоотпорен 3528 5630 5730 3014 SMD 5050 RGB

DEN 155.00
DEN 163.20
-5 %
Достапност

Наплата На Гаранција
Квалитетот На Лекот И /
Оштетени против примање на
Не како што е опишано
Не ја прими стоката како ветување
. Гаранција
Гаранција Time : 14 месец од датумот на купување. Главните производи што ги нудиме се Конектори за жица и LED лента конектори, итн. Услуга Политика Жалба
Контактирајте не директно. Данок & Должност
Нашата цена исклучи било данок & должност која може да се бара во вашата земја е обичај. Ние ќе соработуваме.
Пониската Вредност на Фактура : ве Молиме контактирајте со нас.
*За IP20 LED Лента.
Ние се реши проблемот. Треба да се плати данок и должност ако е потребно. Ви благодариме~
Внимание : Ова се стега не вклучува завртки! Ако ви треба завртки, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред да го нарачате. Ви благодариме~
Како Да Се Користи
Technial Податоци
*Материјал : Најлон.
Дефект во рамките на Гарантниот период : Ние ќе наплата тебе или ви испрати замена.
Кажете ни причина : Сликата & видео се и ok.
100pcs/многу LED Конектор Силикон клип за Одредување на Не-водоотпорен 3528 5630 5730 3014 5050 RGB RGBW LED Лента Заградата Менгеме
Внимание : Ова се стега не вклучува завртки! Ако ви треба завртки, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред да го нарачате.

боја:
8мм, 10мм, 12mm
Број На Модел На:
NL13-8MCN, NL13-10MCN, NL13-12MCN
Материјал:
Најлон
Пакет:
opp
R

Производи во категоријата