.

.

Нов лаптоп звучник за samsung 905s3g 915s3g BA96-06613A пар

Нов лаптоп звучник за samsung 905s3g 915s3g BA96-06613A пар

DEN 624.00
Достапност


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Должина на кабел:
говорникот
Тип:
SATA Кабли
Број На Модел На:
за samsung 905s3g 915s3g BA96-06613A
Производи Статус:
Акции
R

Производи во категоријата