.

.

6M-2T Бебе Момчиња Девојчиња Тексас Краток Комбинезони За Лето Младата Деца Деца Фармерки Rompers Симпатична Monckey Jumpsuit За Детска Облека

6M-2T Бебе Момчиња Девојчиња Тексас Краток Комбинезони За Лето Младата Деца Деца Фармерки Rompers Симпатична

DEN 442.00
DEN 588.48
-25 %
Достапност

Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако има било какви проблеми со нашите производи,Контактирајте со нас пред да се врати или да се отвори спорот.
Големина Информации : 1 CM=0.39 ИНЧЕН
големина на 9-12m (17) Должина : 44cm-За висина : 75см
големина 18 милиони (18) Должина : 47cm -За висина : 85cm
големина 24m (19) Должина : 50cm -За висина : 95cm
Ако имате било какви прашања? Добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе се посветени на тебе 100% задоволството на клиентите.
Feed Back :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е подобро да се нарачката до една големина за деца. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе ве контактираме во 24hous.
Враќање & Наплата :
1.Ние ќе брод надвор предмети во рамките на 1-4days откако ќе се направи исплата. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Сите iterms мора да се врати во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
комбинезони
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
chumhey
Број На Модел На:
AA0418
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Одговара Тип:
Директно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Сезоната:
Лето
Одделот За Името:
Бебе, Деца,Девојки
Материјал:
Тексас
Декорација:
Moncky На Животните
облека:
тексас Комбинезони
R

Производи во категоријата