.

.

Топла Продажба Посочи Пети Muti Боја Кристал Глуждот Bootie Висока Пета Жените Партија Облечи чевли жена Големина 34-42 Zapatos Mujer чевли w

Топла Продажба Посочи Пети Muti Боја Кристал Глуждот Bootie Висока Пета Жените Партија Облечи чевли жена

DEN 4666.00
DEN 4911.36
-5 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Подигнете Тип:
Rainboots
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Outsole Материјал:
ПВЦ
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Вратило Материјал:
ПВЦ
Пети Форма:
Круг Пети
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Cut-Испис
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
R

Производи во категоријата