.

.

оригиналниот 18-105 Отворот Ножот за nikon 18-105 Сечилото камера поправка делови

оригиналниот 18-105 Отворот Ножот за nikon 18-105 Сечилото камера поправка делови

DEN 720.00
Достапност

За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4. фабриката ПРАТКАТА 1. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.

Број На Модел На:
за nikon 18-105
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
За NIKON
R

Производи во категоријата