.

.

luckeasy за nissan infiniti 4/5 копчиња непријателските 2014 година година Вистинска Кожа Автомобил Копче торба/случај паричникот носителот

luckeasy за nissan infiniti 4/5 копчиња непријателските 2014 година година Вистинска Кожа Автомобил

DEN 734.00
DEN 864.00
-15 %
Достапност


било прашање pls се поврзете со нас, ќе ви одговори во рок од 24 часа : )

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Специјални Функции:
Водоотпорен
Објектот Тежина:
150g
Објектот Дијаметар:
11inch
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
8inch
Тип На Објект:
Клучните Прстени
Тип:
за нисан.infiniti 4/5 копчиња
материјал со маска:
Вистинска Кожа
материјал со линија:
восок string
боја со маска:
црна toword сива
боја со линија:
црно црвено и сино злато за да изберете
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Забелешка:
pls изберете ја вашата боја со восок string,или бродот rangdom
НАЧИН:
Рака-stitched
внимание:
pls проверете тоа е одговараат на видот и годината,или да се поврзете ме
R

Производи во категоријата