.

.

luckeasy кожа автомобил копче копче за џип Renegade Патриот Cherokee Wrangler Grand Cherokee Компас 2014 2015 2017

luckeasy кожа автомобил копче копче за џип Renegade Патриот Cherokee Wrangler Grand Cherokee Компас 2014

DEN 734.00
DEN 864.00
-15 %
Достапност


било прашање pls се поврзете со нас, ќе ви одговори во рок од 24 часа : )

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Специјални Функции:
Водоотпорен
Објектот Тежина:
150g
Објектот Дијаметар:
11inch
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
8inch
Тип На Објект:
Клучните Прстени
Тип:
за џип
материјал со маска:
Вистинска Кожа
материјал со линија:
восок string
боја со маска:
црна toword сива
боја со линија:
црно црвено и сино злато за да изберете
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Забелешка:
pls изберете ја вашата боја со восок string,или бродот rangdom
НАЧИН:
Рака-stitched
внимание:
pls проверете тоа е одговараат на видот и годината,или да се поврзете ме
R

Производи во категоријата