.

.

Топла продажба класичен дизајн кожа автомобил Копче со Покритие Одговара за Ауди А3 S3 S4 audi S5 TTS Q2 и Сл 3 копчиња на далечинскиот управувач Клуч Школка

Топла продажба класичен дизајн кожа автомобил Копче со Покритие Одговара за Ауди А3 S3 S4 audi S5

DEN 331.20
Достапност

Висок квалитет на Вистинска Кожа поклопец за вашиот Автомобил копчињата ! Цел : Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација. Одлична појавување на копчето големина и точни копчето позиција. Одлично чувство на допир. Е применливо : одговара Забелешка : За Audi S3 audi TT TTS,3 Копчиња пати копче ве Молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како клучен во сликата на подолу

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
црна и кафеава
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Ауди А3 S3 S4 S5 audi TT TTS Q2 Итн
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип
R

Производи во категоријата