.

.

слонова коска модел keychain клуч на носителот вистинска кожа половината виси копче синџир копче прстен висок квалитет ретро chaveiro llaveros hombre

слонова коска модел keychain клуч на носителот вистинска кожа половината виси копче синџир копче прстен

DEN 264.00
Достапност


Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
keepwords
Пол:
Унисекс
Нето тежина:
55g
Пакување:
OPP вреќа
R

Производи во категоријата