.

.

Француски Булдог Pendant Копче Синџири За Жени Мажи Девојки Сребрена Боја Метал Миленичиња Куче Автомобил Keychain Копче Прстен Торба Шарм Keyring Trinket

Француски Булдог Pendant Копче Синџири За Жени Мажи Девојки Сребрена Боја Метал Миленичиња Куче Автомобил

DEN 95.00
DEN 149.76
-37 %
Достапност

Понекогаш тоа може да бидат изгубени или доцнење во превозот, па ве молиме контактирајте со нас, прво, ако не го примите цел на време. Се надеваме дека можете исто така да ни ја даде откако на вашиот објект е примена. За било која причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
ПОВРАТНИ информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.
ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
ПРЕВОЗОТ : Превозот Опции на руски : Цел помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздухот во Пошта Ред помалку од 5$, ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот Цел повеќе од 5$, ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата нарачка и писмена сте ги одбрале. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, ви благодарам!
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
gwwfs
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
0120
Материјал:
Метал
Метална боја:
сребро позлатен
Функција:
куче keychain
Куче Големина:
20mm*20mm
Клучни Прстен Големина:
дијаметар 32-милиметри
Коска Големина:
18mm*8мм
Круг Pendant Големина:
дијаметар 18mm
Синџир должина:
36mm
Нето тежина:
26g
R

Производи во категоријата