.

.

Универзална Ролери Скејт Клуч Скејтборд Т Форма Алатка Мулти-Копче За Функција H02

Универзална Ролери Скејт Клуч Скејтборд Т Форма Алатка Мулти-Копче За Функција H02

DEN 139.68
Достапност

За скејтборди ќе одговара оска ореви, газдите и камион за прицврстување на завртки. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Големина : 10*10. 3 приклучоци (во 3 завршува на Т форма Алатка) со различни големини за Прицврстување и монтажа на камиони, тркала, лежишта.17" Фит за : Оска ореви, главниот надворешни хексагонални на ноктите, стандард ореви, одредување на завртки на внатрешниот хексагонални, крстот одредување на завртки. Лесен и со мал за да го носите. Тоа е доволно дека секој skater или skater треба да се има во вреќа денови. Отстранлив Филипс Шрафцигер & Алатка Ален клуч за камион одредување навртки кои се вклопува во мрежата на т-се справи со оваа алатка, кога тоа не е потребно.
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : Црна/Темно Сината/Црвената Мода Т дизајн со професионална мулти-функција. Совршен за речиси секој скејтборд. Шрафцигер, кој се вклопува во алатката се справи. Одлична алатка мала тежина. Ален копче и филипс. Со трајни изградба и супериорен квалитет материјал. Карактеристики : висок квалитет На скејтбордингот алатка која доаѓа во рака кога поставување на табла, или да се направат корекции.

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
517A1A10149
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Материјал:
Метал
Тип:
Т-облик Клуч
Големина:
10*10.6cm/3.94*4.17
R

Производи во категоријата