.

.

(24Pcs/Set) сребро Клип Метален Канцелариски Прибор Врзивно Клипови Канцелариски Metalic Клип Канцеларија Оркестарот Додатоци

(24Pcs/Set) сребро Клип Метален Канцелариски Прибор Врзивно Клипови Канцелариски Metalic Клип Канцеларија

DEN 374.40
Достапност


Име : врзивно клипови Количина : 24pcs Материјали : челик Боја/шаблон : сребрена Големина : 19mm 0.75" Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Адреса не може да биде изменета по породувањето.

Бренд Име:
BLINGIRD
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
8485
Тип:
врзивно клип
R

Производи во категоријата