.

.

Благодатта Јуни 2 бои целосна кристал клип на earring без пирсинг за жените партија мода нема дупка на увото клип злато/сребрена позлатен

Благодатта Јуни 2 бои целосна кристал клип на earring без пирсинг за жените партија мода нема дупка на

DEN 124.00
DEN 138.24
-10 %
Достапност

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки без пирсинг висок квалитет
Материјал : цинк легура+стакло+кристал
Одговара за Свадба, забава, Клуб,Церемонија и оваа убава сребрена /злато позлатен, кристал клип обетки е украсен со пенливи rhinestones и совршен за денот на свадбата принцеза!
Големина : approx0.7*0.47 инчи/1.8*1.2 см
Тежина : 6g/0.21 оз
пакет се вклучени : 1pair*клип обетки
Нема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XHEJ62
Пол:
Жените
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Накит:
клипот на обетки за жени
Occassion:
Свадба додатоци ,партија ,дневна,подароци ,жените фустани
Камен:
Луксузна Кристал
боја:
Сребрена/злато позлатен
Стил:
клипот на обетки нема прободен
Пакување:
OPP вреќа
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Е personlized :
Yes
R

Производи во категоријата