.

.

RDEER Жица Stripper AWG Една Жица Димензии 10/12/14/16/18/20/22 Сечење на Работ Кабел Автоматско Жица Stripper Рака Алатки

RDEER Жица Stripper AWG Една Жица Димензии 10/12/14/16/18/20/22 Сечење на Работ Кабел Автоматско Жица

DEN 322.00
DEN 537.12
-40 %
Достапност

Карактеристики : Клешти главата на високо квалитетен челик фалсификување, сечење на работ висока фреквенција термички третман, соголување брзо и лесно. Исклучете го користењето на енергија, како и во согласност со електрична прописи за безбедност Оперативен Прирачник инструкции : користете 3.0 mm дебели појачани јаглероден челик Сечилото од машина за мелење остри предниот раб на лесен оперативен во тесниот простор новиот дизајн модел со дебели се справи со притисокот за удобен операција здрав,компактен и прецизни за различни употреба,дополнителни заклучување обезбедени за безбедно ракување и складирање

Примена:
Жица Stripper
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RT-5021
Бренд Име:
Р'DEER
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
високо-јаглероден челик
Тип:
Жица Stripper
Големина:
160mm
AWG една жица димензии :
10/12/14/16/18/20/22
ММ жица димензии:
2.6/2.0/1.6/1.3/1.0/0.8/0.6
Пакет:
Блистер Пакување
Тежина:
140g
кодот:
40221554
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
R

Производи во категоријата