.

.

За Epson SC-P600 постојан кертриџ чип 9 боја за Epson T7601-T7609

За Epson SC-P600 постојан кертриџ чип 9 боја за Epson T7601-T7609

DEN 1468.80
Достапност


За Epson SC-P600 постојан кертриџ чип 9 боја за Epson T7601-T7609
Детални информации
Име на производ : Кертриџ чип
Printer Model : За Epson Sure Color P600
Кертриџ Модел : За Epson T7601-T7609
Чип Тип : Автоматско ресетирање чип
Боја : PK,C,M,Y,LC,LM,LK,LLK,МК - 9 боја
Јачина на звук : Б.К., C, M, Y : 30ml
Мастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ : 1 Set (9 компјутери)
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Повеќе производи
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
За Epson P600
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
Epson
Име на производ:
Кертриџ Чип
Модел На Печатач:
За Epson Surecolor P600
кертриџ модел:
За EPSON T7601-T7609
Чип Вид:
автоматско ресетирање чип
боја:
PK,C,M,Y,LC,LM,LK,LLK,МК - 9 боја
јачина:
Б.К., C, M, Y
тип на мастило:
Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ:
1Set (9 компјутери)
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост итн
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
R

Производи во категоријата