.

.

LPHZQH трговија на големо шупливи пет пет Далматински куче капка Earings За Жените девојка љубовник уникатен Божиќ роденден прекрасен подарок накит

LPHZQH трговија на големо шупливи пет пет Далматински куче капка Earings За Жените девојка љубовник уникатен

DEN 597.00
DEN 1147.20
-48 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Број На Модел На:
E061
додатоци материјал:
Бакар
Pendant Големина:
30*20mm
R

Производи во категоријата