.

.

2017 Асиметрични корејски Стил Популарна Дизајн Долги Обетки Празен Круг Метал Топката boucles d'oreilles pendantes

2017 Асиметрични корејски Стил Популарна Дизајн Долги Обетки Празен Круг Метал Топката boucles d'oreilles

DEN 142.00
DEN 157.92
-10 %
Достапност


1. Нашите мин-цел е $10 , Може да се Меша Различни Елементи заедно.
Ако вашата цел е помалку од $10 , треба да се обрне 1.99 $ за превозот надомест . Или ние ќе губат пари, ви благодариме!
2. Бесплатно-превозот Политика :
>150$, Слободни-превозот преку DHL / EMS (освен некои далечни земји)
Кина Пост Воздух Mail
3. Ако имате некоја онлајн продавница , ние може да ви испрати слика без жиг ако сакате по ред.
Опис :
1. Боја : како на сликата
2. Материјал : алуминиумски
4. Плаќање : Зачувам,кредитна картичка,QIWI паричникот&другите
5.Пакет : секој компјутери во една opp вреќа,не се грижи за пакетот,ние ќе пак тоа многу добро.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MENGJIQIAO
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
R

Производи во категоријата