.

.

LPHZQH трендовски симпатична Сибирскиот Husky куче Earings За Жените мода накит капка earings Божиќ подарок накит, злато, сребрена боја

LPHZQH трендовски симпатична Сибирскиот Husky куче Earings За Жените мода накит капка earings Божиќ подарок

DEN 112.00
DEN 215.52
-48 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E039
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
додатоци материјал:
Бакар
Pendant Големина:
28*16mm
R

Производи во категоријата