.

.

LZHLQ Гроздобер Макси Dangle Обетки За Жените Геометриски Легура Позлатен Долго Tassel Обетки 2017 Моден Бренд за Накит Додатоци

LZHLQ Гроздобер Макси Dangle Обетки За Жените Геометриски Легура Позлатен Долго Tassel Обетки 2017 Моден

DEN 207.84
Достапност


Earring Тип Капка Обетки Објект Тип Обетки парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Материјал Метал Стил Гроздобер Формашема Геометриски Род Жени Број на Модел на 16 KJ-E0285 Должина 19.5 см Ширина 2cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Тежина 14g Модел Долг синџир на tassel Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Пакување Хартија торба Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropship Прилагодено ОЕМ Материјал Цинк Легура
ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZHLQ
Број На Модел На:
16KJ-E0285
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Должина:
19.5cm
Ширина:
2cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
Тежина:
14g
Шема:
Долг синџир на tassel
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Пакување:
хартиена кеса
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropship,Изменуваат,ОЕМ
Материјал:
Цинк Легура
R

Производи во категоријата