.

.

DoreenBeads Бакар Earring Компоненти Приврзоци Геометриски Сребрена боја 4.1 см(1 5/8) x 2.3 см( 7/8), 5 Компјутери

DoreenBeads Бакар Earring Компоненти Приврзоци Геометриски Сребрена боја 4.1 см(1 5/8) x 2.3 см( 7/8),

DEN 106.00
DEN 132.00
-20 %
Достапност

Па понекогаш не сме во можност да ви одговори во времето.
Ако ви се исполнат на секој проблем, Pls контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ве молиме помогнете себе си во шопинг! Ако имате било какви прашања, ве молиме Оставете порака за Цел или Трговија со Датот. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговори во рок од 24 часа(во работни денови). Лошо повратните информации ќе се скрши нашите срца : (
- По Услуга Ние не го прифати враќа или размена. Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и лоши временски услови. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Сите нарачки Бесплатен Превозот.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DoreenBeads
Број На Модел На:
B0087707
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата