.

.

Dongmu Накит 2017 Нов Стил Бохемски Стил Дама Рачно Изработени Обетки Пердув Pendant Девојка Мода Обетки Божиќ Подароци

Dongmu Накит 2017 Нов Стил Бохемски Стил Дама Рачно Изработени Обетки Пердув Pendant Девојка Мода Обетки

DEN 239.04
Достапност


Главниот Камен Боја:
Портокал
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
012
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата