.

.

LPHZQH 2017 Мода шупливи легура Bull Terrier куче Earings За Жените девојка љубителите на уникатен накит роденден на Божиќ подарок накит

LPHZQH 2017 Мода шупливи легура Bull Terrier куче Earings За Жените девојка љубителите на уникатен накит

DEN 112.00
DEN 215.52
-48 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E026
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
додатоци материјал:
Бакар
Pendant Големина:
30*15MM
R

Производи во категоријата