.

.

Kradt-монистра Светлина Жолто Злато Боја Розевиот Кварц Lapis Lazuli Стрелка Обетки За Жените Labradorite Накит

Kradt-монистра Светлина Жолто Злато Боја Розевиот Кварц Lapis Lazuli Стрелка Обетки За Жените Labradorite

DEN 197.00
DEN 245.76
-20 %
Достапност

( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 15-60 работни дена. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите.
Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Повеќето Поволни Цени и Повеќе Попусти. Ви благодариме! : ) Ви благодариме за среќен шопинг.
Kradt-монистра Светлина Жолто Злато Боја Розевиот Кварц Lapis Lazuli Стрелка Обетки За Жените Labradorite Накит
Количина : 1 пар
Големина на : (приближно) 30x24 mm
Тежина : (приближно) 10 g/пар
Состојба : Нова
Конверзија : 25. Белешки Нашата времето за испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. ( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 7-18 работни дена. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо.00 ДОЛАРИ, ве Молиме изберете "преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" прво, Плаќаат директно.) Што Корист Ќе Може Да Се Добие? 1). ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 7-18 работни дена. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Светло Жолта Боја На Злато
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата