.

.

Добар Накит Мода Чиста 925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки Долго Циркони Обетки Кристал Накит Pendientes Brincos

Добар Накит Мода Чиста 925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки Долго Циркони Обетки Кристал Накит Pendientes

DEN 279.84
Достапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
СМ-1408
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
R

Производи во категоријата