.

.

10 пара/многу Зголеми Капка Earring Антички Бронза Чипка Tassel Цвет Обетки Жените Мода Готски Шупливи Dangle Изјава Накит

10 пара/многу Зголеми Капка Earring Антички Бронза Чипка Tassel Цвет Обетки Жените Мода Готски Шупливи

DEN 561.00
DEN 748.32
-25 %
Достапност


10 пара/многу Зголеми Капка Earring Антички Бронза Чипка Tassel Цвет Обетки Жените Мода Готски Шупливи Dangle Изјава Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 5.5*2.5 CM Боја :
Бронза Количина : 1 пар

Метална боја:
Црвена, Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
No. 35
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Чипка
боја:
бронза
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба На Ноќта На Вештерките
is_customized:
Yes
Материјал:
Чипка
R

Производи во категоријата